Засідання Вченої ради

✨️28.02 відбулося чергове засідання Вченої ради Полтавського університету економіки і торгівлі.

🌟Цього разу члени Вченої ради проговорили багато питань. Не обійшли стороною обговорення й затвердження плану заходів покращення навчально-виховного процесу в університеті, розробленого від 20.12.2023р., своєю чергою, ухваленого за результатами опитування здобувачів вищої під час проведення Дня студентського самоврядування в Полтавському університеті економіки і торгівлі.

🧩Крім цього, одним з питань порядку денного був аналіз результатів опитування здобувачів вищої освіти щодо покращення умов проживання в гуртожитках, який представив Голова Студентської ради Антон Філіпповський. Оцінки, критичні зауваження і поради, які висловили мешканці студентського містечка, неодмінно будуть враховані в діяльності університету.

📚Важливо, що студентство бере діяльну участь у співтворчості університетського середовища, дбає про комфортні умови навчання і дозвілля.

🙌🏻Продовжуємо працювати! Продовжуємо прагнути та розвиватися!