Ти активний – давай до нас!

15 вересня відбулася зустріч Студентської Ради ПУЕТ зі студентами першого курсу.

Під час розмови Студенська Рада поділилася:

своїми перемогами, зокрема під час проведення Дебютів Першокурсника, конкурсів – Наша Єдина Студентська Родина, МІС та МІСТЕР ПУЕТ, ПУЕТ має таланти та багато-багато інших;

своєю небайдужістю під час благодійних концертів, ярмарок,  разовий акцій

своєю безкорисливістю під час волонтерських активностей.

Не залишилося поза увагою Студентської Ради досвід студентів:

у міжнародних програмах обмінів та стажувань.;

у наукових заходах ;

у розвитку власних підприємницьких активностей;

у формальній та неформальній освіті.

Студенська рада поділилася незабутніми враженнями від заходів, що проводяться Інститутом лідерства.

Не одноразово було підкреслено, що студентам, що мають найвищий рейтинг успішності та безліч активностей, призначаються стипендії (Ректорату, Вченої ради, УКООПСПІЛКИ, міського голови)

Студентам-першокурсникам було запропоновано перегляд відео-підбірки заходів університету, що проводилися Студентською радою. Після такої зустрічі Студентська рада ПУЕТ наповнилася активними, талановитими та амбітними студентами першого курсу.