Студентська рада відвідала лекцію «LadyДій»✨

✨️Студентська рада Полтавського університету економіки і торгівлі відвідала лекцію в рамках платформи «LadyДій».

🌷«LadyДій» – це платформа для єднання та співпраці жінок, які прагнуть розвитку та змін на краще.

🙌🏻Перша зустріч відбулася з керівницею Дія.Бізнес та МІСТОХАБ Альоною Гончаренко.

🫰🏻Темою лекції було «Малі кроки для великих змін».
На цій лекції усі присутні слухали захоплюючі історії успіху від спікерки, обговорювали практичні поради для змін у житті. Лекція була насичена теплою атмосферою та новими знайомствами.

🫶🏻Дякуємо усім, хто долучився до цієї лекції! Продовжуємо розвиватися та прагнути!

Проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Розвиток потенціалу молоді в Полтавській та Сумській областях» реалізується ГО «Нова Полтава» в партнерстві з КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).