Студентська рада відвідала лекцію про фріланс

🌟 17.04.2024 члени Студентської ради мали змогу відвідати дійсно захоплюючий та корисний захід.

Ми мали унікальну можливість почути виступ Данила Коржа, власника успішної IT агенції “Medovyk”, який поділився своїм досвідом та розкрив найважливіші секрети заробітку на фрілансі в IT галузі.
На заході ми дізналися:
1️⃣ Як без досвіду можна знайти першого замовника на фрілансі та почати заробляти вже завтра.

2️⃣ Важливі поради, які варто враховувати, щоб привернути увагу потенційних клієнтів та стати привабливим кандидатом для співпраці.

3️⃣ Можливості розробки веб-сайтів та заробітку на цьому, навіть якщо ви не володієте програмуванням.

4️⃣ Секрети успішного заробітку на фрілансі без знання іноземних мов.

👉🏻 Лекція була адресована початківцям, які мріють розпочати кар’єру в IT як веб-дизайнери чи розробники.
Було дуже вдячно почути цікавий досвід та корисні поради від професіонала, який сам розпочинав як фрілансер і зараз керує великими проєктами та успішною командою! 🌟✨

Дякуємо Обласному молодіжному центру за те що запрошують на такі круті тренінги!