Перше засідання Експертної ради студентства закладів вищої освіти

🙌🏻Голова Студентської ради, Антон Філіпповський, взяв участь у першому засіданні Експертної ради студентства закладів вищої освіти як асоційований член.

👏🏻Цей крок позначає початок нового етапу в співпраці та об’єднанні студентських громад. Включення Голови Студентської ради в роботу Експертної ради створює можливості для обміну ідеями, досвідом та спільною працею над важливими питаннями, що стосуються нас усіх.

🤝🏻Асоційований член Експертної ради – це не лише почесний статус, але й відповідальність за активну участь у розвитку студентського співтовариства. Ми віримо, що ця співпраця принесе багато позитивних змін і сприятиме створенню ще сильнішої та об’єднаної студентської спільноти.

🫶🏻Приєднуйтеся до нас у подальшому розвитку студентського життя та формуванні спільної майбутності!

#ЕкспертнаРада#СтудентськаГромада#Об‘єднаніСили