Обрано голову Студентської ради Полтавського університету економіки і торгівлі

17 жовтня 2023 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися вибори голови Студентської ради університету. Голосування було таємним та проводилось з використанням платформи MOODLE.

За лідерство в студентському самоврядуванні університету змагалися два кандидати:
Репов Сергій – студент першого курсу спеціальності «Право», освітній ступень магістр (37,39%);
Філіпповський Антон – студент другого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа», освітній ступінь бакалавр (62,61%).

За результатами голосування головою Студентської ради університету обрано Філіпповського Антона, студента другого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа», освітній ступінь бакалавр.

Вітаємо Антона з обранням та бажаємо успіхів у втіленні програмних заходів!

Дякуємо всім кандидатам та запрошуємо активно долучатися до роботи в Студентській раді університету.