Міжнародний день студента в ПУЕТ та Дебют першокурсника

17 листопада 2022 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відзначили Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей з усього світу. Студенти університету багатогранні, талановиті, креативні особистості,  завжди впевнено почувають себе в потоці наукової інформації, знаходять найкращі рішення та прагнуть досконалості.

З вітальним словом до студентської молоді звернувся ректор, професор Олексій Нестуля. Він  відзначив, що студенти завжди гідно представляють університет на всіх майданчиках, є активними учасники міських, регіональних, всеукраїнських, міжнародних змагань, конкурсів, займаються науковою, волонтерською діяльністю та вручив відзнаки університету кращим студентам.

За популяризацію наукової думки, вагомий особистий внесок у реалізацію концепції діяльності університету, з нагоди Всесвітнього дня науки та Міжнародного дня студента Подяки ректора отримали: Тітенко Юлія, Біляк Катерина,  Прохоренко Тетяна, Гаріфуліна Вероніка, Поплюйко Діана, Романюха Дар`я, Кириленко Валерія, Морозова Юлія, Борисенко Інна, Кошева Оксана,  Гоцелюк Анна Віталіївна, Степаненко Олег, Собіборець Олександр, Лапкун Михайло, Торяник Валерія, Іванніков Роман, Чугуй Катерина, Ропавка Андрій, Гонтар Микита, Ходіс Наталія, Подойнік Юлія.

За активну участь у спортивному житті університету та з нагоди Міжнародного дня студента Подяки ректора отримали: срібна призерка Чемпіонату Європи з боротьби сумо в категорії – молодь до 18 років Волоцька Вікторія; багаторазовий призер Універсіади Полтавщини серед ЗВО, член збірної команди ПУЕТ з футболу Білокіз Максим; багаторазова призерка Універсіади Полтавщини серед ЗВО, капітан жіночої  збірної команди ПУЕТ з волейболу Любченко Юлія.

За активну громадську позицію, волонтерську діяльність та з нагоди Міжнародного дня студента Подяки ректора отримали: Шевела Вікторія, Харченко Вікторія, Тютюнникова Анна, Наталенко Катерина, Бондар Іван, Тесленко Єлизавета, Алексєєнко Дар’я, Мокієнко Валерія, Римар Валерія, Заєць Альбіна, Жулква Анна, Кириленко Валерія, Мазур Милана, Морозова Юлія, Таценко Єлизавета, Шишкін Олександр, Брага Артем, Жебель Іван, Лихвар Данило, Одинець Максим, Олійник Дмитро, Проскурня Володимир, Білокінь Юлія, Бутенко Ігор, Гаврильєв Сергій, Голобородько Неля, Гроза Віталій, Докукіна Дарина, Лозицький Валерій, Луценко Дарина, Репов Сергій, Рябченко Вероніка, Христенко Аліна, Бойко Вадим, Бондаренко Ярослав, Іващенко Валерія, Кавун Ірина, Метлушенко Валерій, Хрипунова Тетяна.

Спільно зі студентським активом, першокурсники підготували феєричний концерт-самопрезентацію. Талановиті, креативні, натхненні та сповнені небаченого оптимізму, першокурсники впевнено заявили про себе. Бездоганний, патріотичний вокал, чудові танцювальні номери, нова талановита молодь і море позитивних емоцій – ось, що чекало всіх, хто завітав на «Дебют першокурсника». Це незабутнє, надзвичайно цікаве, сповнене несподіванок свято вкотре підтвердило,  що в Полтавському університеті економіки і торгівлі  навчається не тільки розумна, але й творча, талановита молодь.

Бажаємо успіхів та нових звершень!