Запрошуємо прийняти участь у онлайн семінарі

Шановні здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники та співробітники Університету! Запрошуємо прийняти участь у семінарі «Проблемні питання антикорупційної політики в Україні в світлі виконання Антикорупційної програми Міністерства освіти і науки України  та аналіз оцінки корупційних ризиків в закладах вищої освіти», що відбудеться 22 квітня 2021 року об 12.40 за посиланням: https://zoom.us/j/99697737855?pwd=OWpEalE2bDhJbGRENTFKVElXbWxkZz09 Студенти кафедри правознавства Цимбалюк Артем, Хмельницький Євген та Сухозад Олег разом із д.ю.н., доцентом, заслуженим юристом України Білоконем Русланом Михайловичем під час семінару розглянуть наступні питання:

1. Особливості антикорупційної політики в Україні в світлі виконання державної Антикорупціноі програми Міністерства освіти і науки України на 2018-2020 роки та її наслідки.
  2. Аналіз оцінки корупційних ризиків в закладах вищої освіти МОН України.
  3. Виконання антикорупційного законодавства, державних та регіональних програм протидії корупції в ПУЕТ. Антикорупційна освіта студентів-правників.