Тематична зустріч «Антикорупція та доброчесність»

✨️04.03.2024 в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулася тематична зустріч із заступником голови Полтавської ОВА Антоном Чубенком.

🌟Темою зустрічі стало «Антикорупція та доброчесність», саме таку назву має навчальний курс, що є складовою просвітницького проєкту Офісу доброчесності НАЗК «Прозорі університети».

🙌🏻Студентська рада не залишилась осторонь та приєдналася до цієї зустрічі.

🧩Курс «Антикорупція та доброчесність» може допомогти зробити заклад вищої освіти більшим прозорим та імплементувати стратегії доброчесної поведінки у повсякденному житті.

📚Також під час цієї зустрічі активно прозвучали короткі презентації, зроблені співробітниками й студентами університету. Не оминула участь у виступній частині й Голову Студентської ради Полтавського університету економіки і торгівлі Антона Філіпповського. Його темою виступу було «Вплив органів студентського самоврядування на якість вищої освіти та дотримання доброчесності в університеті».

🫶🏻Дякуємо усім, хто долучився! Продовжуємо розвиватися та прагнути!