Студентська рада долучилася до участі в програмі для підлітків та молоді «UPSHIFT»

✨️Студентська рада Полтавського університету економіки і торгівлі долучилася до участі в програмі для підлітків та молоді «UPSHIFT».

💡«UPSHIFT» – це програма для підлітків та молоді, що допомагає перетворити ідеї на дієві проєкти.

🧩В період з 20.12.2023 по 23.12.2023 наші студенти брали участь у буткемпі на базі Полтавського державного аграрного університету.

🪙Під час цього буткемпу наші студенти пророблювали всі етапи створення проєкту, починаючи від знаходження проблеми і доходячи до розрахунку витрат та матеріалів, які знадобляться для реалізації проєкту.

🫂Темою проєкту наших студентів було «Низький рівень проінформованості молоді Полтави віком від 15 до 25 років з темою ментальної інвалідності».

📚Наші студенти досягли певного розвитку своїх навичок, отримали безперечно неймовірні враження та провели гарно час.

🙌🏻Дякуємо нашим студентам, що долучилися до цієї програми та взялися за такий неймовірний грантовий проєкт! Бажаємо успіхів!

#UPSHIFT_Poltava