Студентська рада відвідала презентацію збірника «Міжнародне визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу»

✨️У Полтавському університеті економіки і торгівлі презентували збірник «Міжнародне визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу».

🙌🏻Студентська рада Полтавського університету економіки і торгівлі не залишилась осторонь і відвідала презентацію збірника.

🤝🏻Упорядником видання став Надзвичайний та повноважний посол, Посол з особливих доручень МЗС України, кандидат філологічних наук Ігор Осташ.

💫На презентацію також завітали представники Полтавської обласної ради, а саме депутатка Яніна Барибіна.

🕯До видання увійшли документи щодо визнання Голодомору актом геноциду українського народу та вшанування пам’яті жертв Голодомору, резолюції Європейського парламенту, Ради Європи та національних парламентів.

📜Науковий збірник «Міжнародне визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу» розрахованому на істориків, спеціалістів з міжнародних відносин, студентів та усіх, хто досліджує питання Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

🙏🏻Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо.