✨️Студентська рада відвідала зустріч з представниками Української асоціації студентів.

🙌🏻У рамках діяльності УАС, представники органів студентського самоврядування закладів вищої освіти і члени Студентської ради міста Полтава поспілкувалися щодо проблематики студентського активізму з президенткою УАС, Поліною Гомбалевскою, та керівником Відокремленого підрозділу УАС у Полтавській області, Володимиром Добровольським. Зустріч відбулася на базі Полтавського державного медичного університету.

🤲🏻Українська асоціація студентів (УАС) — незалежний національний студентський союз України, що на добровільних засадах об’єднує осіб, які навчаються у ЗВО, а також органи студентського самоврядування, інші самоврядні студентські організації для здійснення та захисту їх прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

👏🏻УАС сьогодні захищає права студентів, надає експертну допомогу 24/7, організовує всеукраїнські заходи, допомагає із проєктною діяльністю, долучає студентів до забезпечення якості вищої освіти.

🫶🏻Дякуємо за зустріч! Продовжуємо розвиватися та прагнути!