Студентська рада взяла участь у тренінгу «Освітні тенденції розвитку акредитаційного процесу та кращі практики роботи галузевих експертних рад»

✨️Студентська рада Полтавського університету економіки і торгівлі взяла участь у тренінгу «Освітні тенденції розвитку акредитаційного процесу та кращі практики роботи галузевих експертних рад».

🏫Присутніми на заході були члени галузевих експертних рад з різних українських закладів вищої освіти, а також представники галузевої експертної ради НАЗЯВО.

📖На даному тренінгу йшла мова про переваги цифровізації освітнього процесу, просування бренду закладу вищої освіти, краще практики акредитаційної діяльності та її моніторингу, впровадження програми розвитку soft skills в освітніх програмах державних і приватних університетів, важливість підготовки кадрового потенціалу, виклики і перспективи при підготовці та створенні міждисциплінарних освітніх програм та багато іншого.

🙌🏻Продовжуємо отримувати нові знання, розвиватися та прагнути!