Свято весни, кохання та краси💐

✨️21.03.2024 в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України «Свято весни, кохання та краси».

⏱️Після нетривалої перерви студенти та мистецькі колективи Полтавського університету економіки і торгівлі подарували море позитивних емоцій та вражень.

🪩Бездоганний вокал, неймовірні танцювальні та театральні номери демонстрували колективи «Bellatrix», «Play with Fire», «БРО», «Коло», «Liberi», «Yu:gen», вокалісти Торяник Валерія, Ряднина Вікторія, Малтабар Марія, Філіпповський Антон, Калюжна Надія, Станіслав Іванов, Терпак Артемій, танцюристи Куць Ілона, Мирний Денис, Решетар Діана, ведучі Сичук Діна, Данилейко Максим.

🙏🏻Завдяки талановитій, небайдужій молоді маємо змогу розвивати мистецьке середовище університету, волонтерські ініціативи та наших Захисників та Захисниць.

🙌🏻Зібрані кошти будуть передані на потреби підрозділів Збройних Сил України.

🫶🏻Дякуємо всім, в чиїх серцях любов до України. Наближаємо нашу Перемогу!
Слава Україні!
Героям слава!💛🇺🇦