✨️Представляємо Вам голову напрямку волонтерства та соціальної роботи Студентської ради – Тютюнікову Анну, студентку другого курсу спеціальності «Підприємництво торгівля та логістика» освітнього ступеня бакалавра.
![](http://studgo.puet.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/Right-2-1024x1024.png)
✨️Представляємо Вам голову напрямку волонтерства та соціальної роботи Студентської ради – Тютюнікову Анну, студентку другого курсу спеціальності «Підприємництво торгівля та логістика» освітнього ступеня бакалавра.