Зустріч Студентської ради та представників UNDP в рамках Майстерні розвитку ОСС «aGAIN».

✨️Відбулася планова зустріч Студентської ради Полтавського університету економіки і торгівлі та представників UNDP в рамках Майстерні розвитку органів студентського самоврядування «aGAIN».

🪁Це був фінальний зліт студентських лідерів органів студентського самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти у Полтавській області. Були присутні 5 навчальних закладів: 1 заклад вищої освіти та 4 заклади фахової передвищої, серед них якраз Полтавський університет економіки і торгівлі.

🧩На цьому зльоті аналізувалася робота своїх органів студентського самоврядування закладів вищої освіти, проводилися різноманітні інтерактиви та підводилися підсумки роботи в рамках Майстерні розвитку. Наші студенти знову отримали неймовірні враження, провели кайфово час, вдосконалили свої soft-skills.

👥️Тепер на наш орган студентського самоврядування чекає чергова зустріч з представниками UNDP щодо підготовки та втілення мініпроєктів, які студенти будуть втілювати протягом місяця.

🙌🏻Дякуємо за корисну інформацію та приємно проведений час!

Майстерню розвитку органів студентського самоврядування «aGAIN» організовано Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNDP_Ukraine
#youth