Студентська рада ПУЕТ

В університеті урочисто вручили погони молодшого лейтенанта запасу

У розбудові нашої держави Збройні Сили мають особливе значення, оскільки армія – гарант безпеки та суверенітету країни, а також школа військово-патріотичного виховання громадян.

Десятий рік у ПУЕТ існує військова підготовка, основна мета якої – підготувати відданих українському народові, морально стійких, дисциплінованих, професійних офіцерів запасу, які володіють знаннями, уміннями та навичками, необхідними для успішного вирішення завдань під час проходження служби на первинних офіцерських посадах для захисту нашої Батьківщини.

Напередодні свята Дня Збройних Сил України 5 грудня 2022 р. у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулась урочиста подія — вручення погонів молодших лейтенантів студентам, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Не всі випускники змогли бути присутніми на урочистостях, оскільки після складання військової присяги на вірність українському народові вони роз’їхались по місцях постійного проживання до різних областей нашої країни.

На урочистостях у ПУЕТ, ректор, професор Нестуля О.О. відмітив внески військовослужбовців і волонтерів нашого університету у боєздатність Збройних Сил України, а також тих, хто навчається на факультеті підготовки офіцерів запасу, нагородив подяками.

Актив студентської спільноти університету привітав присутніх зі святом патріотичними піснями.

Ми пишаємося нашими студентами – молодими, мужніми людьми, які у скрутний час для України докладають всіх зусиль для того, щоб отримати важливі військові знання і використати їх для захисту нашої Вітчизни.

Завдяки героїзму ЗСУ та всіх громадян України, які боряться за справедливість, нам вдалося показати не тільки незламний характер українського народу, нам вдалося показати те, що наш ворог нічого не вартий, коли зіткнувся з мужністю наших воїнів.

Бажаємо випускникам та студентам міцного здоров’я, мужності, незламності духу, успіхів у професійній діяльності та навчанні, Мирного неба над головою!

Разом до Перемоги!

Україна понад усе!

Слава Україні!

Героям Слава!