Відкриття у Полтаві регіонального представництва U-Point Міжнародного молодіжного проєкту U-Report Ukraine

✨️13.12.2023 Студентська рада ПУЕТ відвідала відкриття у Полтаві регіонального представництва U-Point Міжнародного молодіжного проєкту U-Report Ukraine від UNICEF.

🇺🇦U-Report Ukraine – цифрова платформа ЮНІСЕФ, що об’єднує проактивну молодь, яка висловлює свої думки та прагне впливати на зміни в країні.

🙌🏻Також на цьому відкритті були присутні представники Обласного Молодіжного Центру, представники ЮНІСЕФ та начальниця Управління молоді та спорту Полтавської ОВА Марина Трохименко.

🤝🏻Усі присутні члени нашого студентського самоврядування зареєструвалися на платформі та пройшли перше опитування. Одна з членькинь навіть виграла світшот!

🙏🏻Дякуємо усім, хто долучився! Ця подія позитивно вплинула на нашу студентську спільноту, прагнемо до нових звершень!